Gwiazdy muzyki na suskiej scenie

Zawody w Suszu to przede wszystkim zmagania sportowe w jednej z najbardziej wymagających dyscyplin sportowych na świecie. Ale to także coś więcej. Do sportowych emocji zawodników i Gości Susz Triathlon dołączają kulturalne uniesienia, kiedy wieczorami na suskiej scenie rozpoczynają się koncerty muzycznych gwiazd.

Sercem Susz Triathlon jest teren Plaży Miejskiej, który na czas imprezy całkowicie swoje oblicze. Zwykle spokojne i ciche tereny nad Jeziorem Suskim nagle ożywają. Tuż przed zawodami, nagle wyrasta tu cały kompleks sportowy z trybunami, strefami zmian oraz dobiegiem i metą zawodów. W przygotowaniu zaplecza dla zawodników pomaga, wybudowany 2018 roku, obiekt Suskiego Ośrodka Kultury.

W ciągu trzech dni sportowego święta na suskiej Plaży Miejskiej odbywają się nie tylko starty w triathlonie i aquathlonie. Teren nad jeziorem jest także miejscem organizacji dużych koncertów plenerowych z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. W Suszu w poprzednich latach występowali m.in.: Kamil Bednarek, Mrozu, RedLips, COMA, Norbi, Sidney Polak, Raggafaya, Mesajah, Michał Szpak, zespół KOMBII, Margaret oraz Andrzej Piaseczny, Kult, Ewelina Lisowska, Wilki i Lady Pank.


A kto wystąpi na naszej scenie podczas Susz Triathlon 2022?
W 2022 roku zapraszamy na występ zespołu Enej oraz grupy DeMono

Serdecznie zapraszamy. Wstęp na koncerty podczas zawodów w „stolicy polskiego triathlonu” jest oczywiście bezpłatny.
Image

Gwiazdy muzyczne Susz Triathlon 2022:

Enej

Image

De Mono

Image