SuszTRIchallenge 2020 - zapraszamy do zabawy

SuszTRIchallenge 2020 - zapraszamy do zabawy

Wielkimi krokami zbliża się pierwotny termin naszej imprezy, która z wiadomych względów nie może się odbyć. Mamy dla Was jednak pewną propozycję z nagrodami: Susz TRI Challenge.

Weź udział  naszym wyzwaniu i zgarnij nagrody, a wśród nich pamiątkowe koszulki, medale oraz zniżki na start podczas Susz Triathlon 2021 z limitowanym pakietem startowym.

 

O co chodzi?

Mimo, że kalendarz imprez triathlonowych w kraju wywrócił się do góry nogami wiemy, że trenujecie i dbacie o formę. Dlatego proponujemy Wam SuszTRIchallenge. To wyzwanie polegające na wykonaniu w terminie 19-25 czerwca 2020 trzech triathlonowych treningów, tj. pływackiego, rowerowego oraz biegowego na dystansie minimum sprinterskim. 

 

Co jest do wygrania?

Pierwsze 30 osób, które udokumentują wykonanie treningów otrzymają pamiątkową koszulkę oraz medal. Dla kolejnych 70 osób przygotowaliśmy również medale.

Natomiast wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają 10% zniżki na start podczas Susz Triathlon 2021 z limitowanym pakietem startowym. To świetny pomysł na świetowanie 30-lecia triathlonu w Suszu!

 

Jak udokumentować wykonanie treningów?

Po 1: Rejestracja w serwisie slotmarket.pl: https://slotmarket.pl/event/details/274/susz-tri-challenge

Po 2: Na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. należy przesłać dane potwierdzające wykonanie zadania tj. linków do treningów z platform rejestrujących aktywności na podstawie GPS (endomondo, garmin, polar, strava itp.) lub przesłanie plików gpx.

UWAGA! Decyduje data i godzina wpłynięcia maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Mile widziane zdjęcia w portalach społecznościowych wykonane w trakcie przygotowań i wykonywania treningów. Koniecznie oznaczcie je hashtagiem #SuszTRIchallenge

 

Wydarzenie zostanie podsumowanie na profilu FB Susz Triathlon podczas transmisji live, która obfitować będzie w niespodzianki.

 

REGULAMIN WYZWANIA:

Regulamin wyzwania do pobrania tutaj: SuszTRIchallenge - REGULAMIN

 


Drukuj   E-mail