Susz Triathlon potrzebuje dużej dawki mocy – zapewni ją SQUEEZY! Niemiecka firma to pionierna rynku żeli energetycznych. Już od wielu lat towarzyszy zawodnikom na zawodach w całej Polsce, zapewniając energię  niezbędną do zdobywania więcej i więcej…

Podczas zawodów triathlonowych w Suszu sportowcy będą mogli skorzystać z żeli energetycznych. 100% naturalnych składników, zbilansowana ilość węglowodanów złożonych i prostych, a także różnorodność smaków skuszą każdego, kto jest głodny i energii, i zwycięstw! Niezależnie od tego, jaką taktykę obierzesz na te zmagania – na metę musisz wpaść nie tylko z uśmiechem na ustach, ale i rezerwami paliwa w organizmie. Przekonaj się, który z produktów SQUEEZY jest da Ciebie najlepszą receptą na wykrzesanie dodatkowych pokładów sił.

Warto mieć na uwadze, że energetyczne żele nie są jedynym źródłem mocy serwowanym przez markę. SQUEEZY w zanadrzu ma także m.in. batony. Te produkty charakteryzują się odpowiednią konsystencją, dzięki której zawodnik z kolejnym kęsem nie zapycha się, a wręcz przeciwnie – każde ugryzienie to wsparcie dla organizmu bez powodowania dyskomfortu w czasie wysiłku. W ofercie można znaleźć batony energetyczne (np. SQUEEZY Energy Bar czy też SQUEEZY Organic Bar) przeznaczone na start, jak i baton regeneracyjny Recovery Bar idealnie nadający się na odpoczynek po kolejnej, dobrze wykonanej pracy na trasie. Dla spragnionych, zamiast wody, warto zaopatrzyć się w napoje ładujące baterie. Smaków jest wiele, jednak tylko jeden cel – dać Ci siły do ukończenia triathlonu na pełnej mocy. Amatorzy pomarańczy, grejpfrutów czy też cytryn znajdą dla siebie energetyczne „conieco” pod postacią SQUEEZY Energy Drink lub SQUEEZY Carbo Load Drink. Łatwo przyswajalne przez organizm, w 110% zdrowe i odpowiednie dla zawodnika nawet na restrykcyjnej diecie – napoje energetyczne dla podmęczonego, ale wciąż aktywnego zawodnika i napój proteinowy SQUEEZY Protein Energy Drink dla szukających ukojenia po wyczerpujących zmaganiach. Gdzie znaleźć takie wsparcie?

Więcej informacji na temat samej marki, jej działań na biegowych szlakach w Polsce, a także pełnej oferty produktowej znajdziesz na http://squeezy.com.pl/. Wybierz swoje źródło energii i odkryj wyjątkowy smak. Widzimy się na mecie z najlepszymi czasami, abyś mógł głośno powiedzieć: „SQUEEZY, melduję wykonanie zadania!”.