Paweł Dmowski z Warszawy, autor hasła, które zwyciężyło w konkursie na najlepszy slogan promocyjny suskich zawodów triathlonowych, odebrał dziś w Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła Ii w Suszu z rąk Burmistrza Susza ufundowaną przez SCOTT Sports Polska nagrodę – karbonową ramę rowerową SCOTT Plasma RC. Przypomnijmy, ze zwycięskie hasło brzmi: „Susz Triathlon. Poczuj siłę w rodzinie”.
Pojawienie się wyrazu „rodzina” w treści sloganu, który zaproponował pan Paweł, nie jest przypadkowe. Zainteresowanie triathlonem pojawiło się u niego, kiedy dopingował startującego w zawodach starszego brata, który debiutował w Suszu w roku 2013r. W tegorocznym triathlonie brat wystartował na dystansie długim, a pan Paweł w sprincie. Panowie Dmowscy rzeczywiście poczuli w Suszu „siłę w rodzinie”, bo oprócz braci na trasie ostatnich suskich zawodów – również na dystansie sprinterskim – pojawił się także ich tata.
Ale pan Paweł zwraca uwagę także na inny powód użycia tego słowa. – Zbudowałem hasło wokół rodziny trochę ze względu na moich najbliższych i nasze wspólne przeżycia w Suszu, ale również dlatego, że atmosferę na Susz Triathlon trudno określić inaczej, niż jako rodzinną. Startuję już od trzech lat w całej Polsce, ale Susz jest szczególny. Te tłumy wspaniałych kibiców, ich doping na całej trasie, ta troska o zawodników… To naprawdę wspaniałe zawody, najlepsze dla początkujących triathlonistów, którzy w Suszu mogą poczuć o co tak naprawdę chodzi w tym sporcie – tłumaczy Paweł Dmowski.
Profesjonalna rama rowerowa SCOTT Plasma RC wykonana jest z karbonu HMX, w komplecie zawiera: stery, mostek, przedni hamulec, kierownicę/aerobar, sztycę i widelec. Całość waży zaledwie 1390 gramów.
Gorące podziękowania składamy sponsorowi Susz Triathlon 2017 SCOTT Sports Polska.