Nie tylko zawody sportowe

Na czas imprezy całkowicie swoje oblicze zmienia teren przy suskiej plaży. gdzie wyrasta cały kompleks sportowy z trybunami, strefami zmian zapleczem dla zawodników.

W ciągu trzech dni sportowego święta odbywają się nie tylko starty w triathlonie i aquathlonie – to również regionalne wydarzenie kulturalne. Co roku odbywają się koncerty muzyczne z udziałem gwiazd, a nawet przedstawienia teatralne. Specjalnie na czas zawodów przygotowana jest scena, na której odbywają się koncerty dla licznie zgromadzonej publiczności. Gwiazdami w czasie suskichzawodów byli m.in. Kamil Bednarek, Mrozu, Red Lips, COMA, Norbi, Sidney Polak, Raggafaya, Mesajah, Michał Szpak, zespół KOMBII, a także w roku ubiegłym Margaret oraz Andrzej Piaseczny.


W ramach zawodów organizowane są również targi Expo., gdzie prezentują swoją ofertę firmy i instytucje z branży sportowej. W tegorocznej edycji zawodów do dyspozycji wystawców pozostawiamy powierzchnię w hali Centrum Sportu i Rekreacji, a także powierzchnię na plaży miejskiej.

Susz Triathlon jest wydarzeniem społecznym, podczas którego odbywają się akcje charytatywne organizowane przez fundację Synapsis oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Suszu.

Kto wystąpi na naszej scenie podczas Susz Triathlon 2019? To okaże się już niebawem. A może to Twój ulubiony wykonawca wystąpi na naszej scenie? Śledźcie naszą stronę oraz media społecznościowe na bieżąco!