GRUPA INCO S.A. istnieje od 1947 roku i reprezentuje wyłącznie polski kapitał prywatny. W zakładach spółki, zlokalizowanych na terenie całego kraju, pracuje blisko 800 osób. Firma prowadzi działalność produkcyjną, handlową, usługową i wydawniczą. Wdraża nowe technologie produkcji poprzez coroczne inwestycje zarówno rozwijające własną infrastrukturę jak i poszerzające portfolio produktów. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości wyroby, które są często liderami w swoich branżach ciesząc się doskonałą reputacją na rynku krajowym.

GRUPA INCO S.A. od prawie 40 lat posiada w swojej ofercie markę nawozów ogrodniczych Florovit, który jest niekwestionowanym liderem w branży nawozów ogrodniczych. Według wyników badania konsumenckiego przeprowadzonego w 2015 przez Millward Brown Florovit to zdecydowanie najlepiej znana marka spośród nawozów ogrodniczych na polskim rynku.

GRUPA INCO S.A., aktywnie uczestniczy w życiu lokalnych społeczności, szczególnie w miejscowościach, w których posiada zakłady produkcyjne. Jako firma odpowiedzialna społecznie chętnie wspiera inicjatywy ważne dla tamtejszych mieszkańców. Jednym z takich wydarzeń są zawody triathlonowe w Suszu. Odbywają się one regularnie od 1991 roku i przyciągają najlepszych triathlonistów, walczących, m.in. na dystansach 1/2 IM oraz w prestiżowych Mistrzostwa Polski na Dystansie Sprinterskim.

Grupa INCO S. A. kibicuje zawodnikom Susz Triathlon 2017!