Nie samą produkcją firma żyje – czyli kilka słów o KRAM SA – sponsorze SUSZ TRIATHLON 2018

Firma Kram SA to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji opakowań papierowych, tekturowych oraz folii spożywczej, dedykowanych dla branży gastronomicznej, cukierniczej, piekarniczej, szeroko pojętego przemysłu związanego z przetwórstwem i pakowaniem warzyw, owoców, produktów mięsnych i ryb.

Ale KRAM SA to także firma odpowiedzialna społecznie, wspierająca różnego rodzaju inicjatywy związane z promocją sportu, kultury i nauki. Swoim patronatem oprócz SUSZ TRIATHLON objęła między innymi: kobiecą drużynę piłki ręcznej KRAM START ELBLĄG, turniej golfowy KRAM JUNIOR OPEN i turniej golfowy KRAM GOLF CUP, z którego cały dochód przeznaczany jest na cele charytatywne.

Poprzez promocję sportu zawodowego i finansową pomoc dla zawodników będących na początku kariery, Firma pragnie przyczynić się do zdrowego i aktywnego trybu życia zarówno pracowników jak i członków lokalnych społeczności. Będąc partnerem na boisku, trasie biegowej czy polu golfowym, przeżywając emocje związane ze zdrową rywalizacją i pomagając innym w odnoszeniu sukcesów, KRAM SA zjednuje sobie grono zaangażowanych sprzymierzeńców, z których wielu staje się pośrednimi lub bezpośrednimi Klientami.