Jagram-Pro S.A. jest wiodącym producentem elementów z drewna gięto-klejonego w Europie.

Firma działa na rynku od 1987 roku, z pasji do drewna. Celem jaki sobie stawiamy, jest zapewnienie naszym klientom produktów o najwyższej jakości oraz możliwość dostosowania wymiarów do indywidualnych potrzeb klienta. Mamy partnerów biznesowych w całej Europie, z którymi współpracujemy już kilkanaście lat, czynnie uczestnicząc we wzajemnym rozwoju.

W dynamicznie rozwijającym się rynku warto zainwestować w partnera, który rozumie i spełnia nasze oczekiwania. Nieustannie się rozwijamy , poszukując nowych rozwiązań, mogących wspierać realizację najciekawszych projektów które z dumą tytułujemy projektami szytymi na miarę.

Możliwość dostosowania wymiarów do indywidualnych potrzeb klienta: drewno klejone, impregnowane ciśnieniowo, różnorodność pokrycia: PVC, gont, płótno.
Nasze produkty to idealna alternatywa dla niezagospodarowanej przestrzeni.
Estetyka, wytrzymałość. Gwarancja jakości i wytrzymałości.
Realizujemy indywidualne projekty wykorzystując nasze doświadczenie oraz unikatową technologię

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo prócz łuków indywidualnych – specjalnie przygotowanych projektów zgodnych z wizją architekta konstrukcji, także inne gotowe półprodukty oraz produkty. Są to między innymi łuki konstrukcyjne z drewna gięto-klejonego do programu ogrodowego, drewniane wiaty samochodowe, drewniane wiaty garażowe, drewniane zadaszenia tarasu, konstrukcje wiat drewnianych, konstrukcji zadaszenie tarasu, lukarn dachowych oraz kantówki klejone. Nasze projekty są w 100% wykonywane przez naszą firmę, łuki drewniane docinane są z najwyższą szczegółowością.

Podstawową ofertę można sprawdzić na Naszym sklepie internetowym WoodandarchIndywidualnie wykonywane projekty można sprawdzić poniżej, w celu zapytania o wykonanie należy zgłosić formą mailową, telefoniczną lub poprzez kontakt na stronie Kontakt